Pudry: rozświetlający i brązujący IDALIQ | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Pudry: rozświetlający i brązujący IDALIQ

Udostępnij ten post


  Kolejna recenzja z firmy IdaliQ dotyczy dwóch pudrów - rozświetlającego i brązującego. Tym razem nie sypkich, a prasowanych. Odkąd zaczęłam swoją przygodę z konturowaniem, bardziej przykuwam uwagę do tego typu kosmetyków kolorowych.
  PUDER ROZŚWIETLAJĄCY Puder jest jedwabisty, lekko kremowy, wystarczy dotknąć palcem, aby nabrać sporo produktu. Jest bardzo dobrze napigmentowany. Składa się z trzech kolorów, które możemy połączyć razem, bądź używać osobno w zależności od tego, jakiego błysku się oczekuje. Dobrze rozświetla kości policzkowe, ale także może służyć do lekkiego opalania twarzy i zaznaczania łuków brwiowych.

BRĄZUJĄCY


Puder jest o matowym wykończeniu i posiada beż i dwa odcienie brązu. Tutaj także mamy możliwość używać ich osobno bądź razem. Ma lekko kremową konsystencję, jest lekki i w zależności od tego, jaki efekt chce się uzyskać, można stopniować intensywność. Nie robi plam, dobrze się blenduje, a pigmentacja jest bardzo dobra.
Jestem zadowolona z pigmentacji pudrów, utrzymują się na skórze dość długo, u mnie aż do zmycia makijażu. Kolor w bronzerze się nie utlenia, a drobinki w rozświetlaczu nie migrują na całej twarzy.
Nakładanie produktu na twarz jest bardzo przyjemne, a sama formuła sprawia, że suną one gładko.
Opakowania są mocne i posiadają w środku lusterka, wiec są idealne nawet do torebki, jedyna wada pudełek to taka, że napis vel logo firmy może się zetrzeć, a plastik porysować.

Cena rozświetlacza: 21,50 zł / 8 g

Cena bronzera: 20,50 zł / 8 g