Liebster Blog Award, po raz kolejny :) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Liebster Blog Award, po raz kolejny :)

Udostępnij ten post


  Po raz kolejny zostałam nominowana do zabawy "Liebster Blog Award". Miałam już ich nie robić, ale skoro zaprosiła mnie Alicja, to nie mogłam jej odmówić i po dość długim czasie odpowiadam na pytania. Mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze je czytać i dowiesz się o mnie czegoś nowego.
  Ale najpierw wytłumaczę o co chodzi, dla osób, które takich zabaw jeszcze nie widzieli. Nominacja "Liebster Blog Award" jest otrzymywana od innego blogera/blogerki w ramach uznania za dobrze wykonywaną "robotę". Po odebraniu nominacji należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która nominowała, a następnie Ty nominujesz 11 osób i zadajesz 11 pytań, należy te blogi powiadomić - ale uwaga, nie można nominować osoby, która Ciebie nominowała.

Dostałam od Ali taki zestaw pytań jak poniżej i od razu na nie odpowiem.

1. Mam słabość do...

  Szminek i cieni. Nie mogę przejść obojętnie, zawsze mi się świecą oczy na ich widok. Szczególnie jeżeli jest to fuksja, lub różne odcienie zimnych fioletów. No nie umiem się powstrzymać.

2. Denerwuje mnie...

  Kłamstwa i wchodzenie z butami w moje życie i wtrącanie się do niego jeżeli sobie tego nie życzę. Denerwuje mnie też spam i żebractwo (takie wymuszone). Denerwują mnie osoby, które nie potrafią słuchać, tylko wiecznie nawijają. Dużo tego :)

3. Nie wyobrażam sobie życia bez...

  Wiadomo, że bez rodziny, ale nie wyobrażam sobie też życia bez przyjaciół, to chyba jedyne istotne kwestie, bez których nie dałabym rady normalnie funkcjonować, bez wszystkiego innego bym się obeszła. A nie, nóż, bez noża bym sobie nie poradziła, zawsze to coś upolować można, albo się obronić...

4. Gdy nie bloguję, to...

  To spędzam czas z rodziną, sprzątam, czytam, ćwiczę, poświęcam się sobie i swojej rodzinie. Chodzę na spacery i oddaję się zupełnie rodzinie i przyjaciołom.

5. Obcasy, czy adidasy?

  Jestem niskopodłogowcem - adidasy, ale nie mówię "nie" obcasom, też lubię założyć. Na co dzień jednak wygrywają adidasy, wciągam je i śmigam.

6. Mój sprawdzony sposób, na odreagowanie w kryzysowej sytuacji to..

  Sprzątam. To mnie uspokaja. Gdy jestem wkurzona, brak mi weny, mam problem, muszę coś przemyśleć, to sprzątam. Wszystko co się da, na błysk. Na co dzień nie lubię sprzątać, nienawidzę tego, to dla mnie przykry obowiązek, więc mój mąż się śmieje, że musi częściej mnie wkurzać.

7. Czy miałaś kiedyś chęć zakończyć pisanie bloga? Jeżeli tak, to z jakiego powodu?

   Szczerze? Wielokrotnie z powodów osobistych. Z powodu jakiegoś doła, gdy się z kimś ważnym dla mnie pokłóciłam, czy w kryzysie blogerskim gdzie całkiem traciłam wenę, ale szybko mi to przechodziło, gdy czytałam te wszystkie komentarze czytelników, które mnie napędzają.

8. Miejsce na ziemi, które najbardziej mnie oczarowało to...

 Jeżeli chodzi o miejsce, w którym byłam, to jest to zdecydowanie Święta Lipka oraz Wilczy Szaniec na mazurach, coś cudownego!
 Jeżeli chodzi ogólnie, to Egipt, zawsze mnie intrygowały te wszystkie tajemnice, klątwy, niebezpieczeństwo, piramidy...oh,ah...


9. Moja największa fobia to?

  O ironio - ciemność. To jest coś, czego nienawidzę, a zarazem mnie strasznie kręci co się tam kryje. Jednakże dreszczyk jest!

10. W młodości chciałam zostać...

Helloł, ja nadal jestem młoda ;) Ale tak, od zawsze chciałam być wizażystką, kosmetyczką. Jak widać spełniam pomału swoje marzenie. Ale daaawno, daaawno temu jak miałam może z 5 lat, to chciałam być piosenkarką, jednak niestety, moje struny głosowe miały inne plany. A! Chciałam też być mechanikiem samochodowym, no ale...nie wyszło.

11. Jaki jest Twój ulubiony blog? I dlaczego jest to akurat "Alicja Witza Makeup"?

  Hehe, cwaniara. Ego połechtać, no dobrze, dobrze. Dlatego, że to blog pełen pasji, dobrych porad, z dawką naprawdę zajebistego makijażu, inspirujący i pokazujący, że chcieć to móc.

To by było na tyle, a teraz 11 blogów, które nominuję (a nie było wcale łatwo!) :

1. Porady mamy Kasi 
2. Igimigi
3. Energiczna Mama
4. SpradaMakeup
5. PattLavanda
6. FuchasiaLipsa
7. Makijaż na każdą kieszeń
8. Szarokolorowa
9. Viktolandia
10. Rubinowy Kot
11. Porady Herrbaty


A teraz pytania do Was :)

1. Gdybyś nie blogowała, to...
2. Czy wierzysz w przyjaźń damsko-męską?
3. Gdyby wszystkie kosmetyki na ziemi miałyby zniknąć, co byś ocaliła (1 produkt)?
4. Trzy słowa opisujące Ciebie...
5. Masz jakieś znaki szczególne?
6. Coś co Ci poprawia humor?
7. Jesteś dobra w...
8. Co byś chciała udoskonalić w sobie?
9. Najlepsze co Cię w życiu spotkało, to?
10. Czego się najbardziej boisz?
11. Książka, czy e-book? Dlaczego?

To by było na tyle, z chęcią poznam Wasze odpowiedzi, może linka do nich wstawić tutaj w komentarzu ;)