Aplikacja : Mój kalendarzyk | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Aplikacja : Mój kalendarzyk

Udostępnij ten post


Dziś pokażę Wam bardzo kobiecą aplikację, która ułatwia życie. Może tak jak ja, zawsze wszystko zapisywałyście w zeszytach? Teraz już nie musicie WSZYSTKO znajdziecie w tej jednej aplikacji!Kilka zdjęć zapożyczyłam ze strony ponieważ nie używam wszystkich funkcji (tj np nie planuję ciąży i nie badam temp codziennie itd) więc aby to zobrazować pożyczyłam fotki. Niestety też nie ma screenów ze wszystkiego co posiada aplikacja, bo post byłby baaardzo długi.

Zacznijmy od tego, że w tej aplikacji możecie dosłownie wszystko - śledzić cykl miesiączkowy, zapisywać objawy (43 do wyboru), leki, temperaturę, stosunek i jego rodzaj, śluz, samopoczucie (64 do wyboru) i wiele wiele innych.
Aplikacja przypomina o okresie dzień przed, a także o wzięciu pigułki, czy dowolnego leku. Jest bardzo przydatna także dla osób planujących ciążę, gdyż podane są dni płodne oraz owulacja. Można także podać swoją fazę lutealną jeżeli się ją zna. Pokazuje także szanse w ciągu tych dni na zajście w ciążę, a gdy się już ciąża pojawi jest także opcja śledzenia jej.

Aplikacja jest bardzo dokładna, zajmuje mało miejsca i zawsze mamy pod ręką cały nasz organizm (śmiesznie to brzmi). Dzięki niej jest mi łatwiej wszystko obliczyć i nie muszę pamiętać kiedy miałam miesiączkę i kiedy pojawi się następna.

Wszystko także można sobie zapisać na dysku internetowym, bądź wydrukować informacje dla lekarza - wszystko w jednej aplikacji !

Możemy sobie zmienić (i ściągać dodatkowe!) motywy w aplikacji, tak aby pasowała nam do gustu. Wszystko jest pod naszą kontrolą.


Aplikacja jest zupełnie darmowa i możecie ją pobrać tutaj : KLIK

Polecam Wam wypróbowanie aplikacji, a już z niej nie zrezygnujecie :)