Lip Lacquer long lasting nr.400, Eveline Cosmetics | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Lip Lacquer long lasting nr.400, Eveline Cosmetics

Udostępnij ten post


Z czym kojarzą Ci się lakiery do ust? Mi osobiście z super trwałością, pięknym wykończeniem i formułą nie do zdarcia - tylko smarować i impreza całonocna jest bez stresu i poprawek. Tobie też się tak kojarzy? No właśnie. A dziś napiszę o "Lip Lacquer" firmy Eveline Cosmetics.

Zamysłem producenta zapewne było stworzenie takowego lakieru, o którym pisałam wyżej. Zachęcona obietnicami z takim właśnie przekonaniem smarowałam usta ową szminką, tudzież lakierem do ust. Niestety lekko się zawiodłam, ponieważ nie stała ona nawet obok lakieru do ust.
Jest po prostu płynną szminką, ale producenta poniosła fantazja z nazwą, szkoda. Dwa słowa, a jakże zmieniają całą postać rzeczy.

Jako płynna szminka jest nawet fajna, gdyby nie efekt wizualny piasku. Ma jakieś ciemniejsze drobinki, zupełnie tak jakby ktoś wysypał do niej piasek (ale nie czuć żadnych grudek - chodzi mi tutaj tylko aspekt wizualny). Nie jest to jednak bardzo widoczne, trzeba się przyjrzeć.

Kolor jest śliczny, delikatny i bardzo kobiecy - coś między pudrowym różem, a typowym nudziakiem. Bardzo ładne połączenie.


Trwałość nie jest jakaś powalająca, ponieważ z jedzeniem i piciem przegrywa z kretesem. Gdy nic nie będziemy pić (albo przez słomkę), ani nie jeść, to wytrzymuje około 2-3 godziny. Ot, taka szminka w płynie z wykończeniem błyszczyka. Jest idealna na dzień, jeżeli ktoś lubi po prostu podkreślić swoje usta.