Porki by Nanda - lipsticks in crayon | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Porki by Nanda - lipsticks in crayon

Udostępnij ten post


Witajcie kochani, dziś chciałabym Wam pokazać kilka szminek w kredce, ze sklepu BornPrettyStore. Niestety nie pokażę Wam ich na ustach, bo mam małe problemy hormonalne i popękały mi kąciki ust - nie wygląda to zbyt ładnie. Może później, jak się zagoi, zaktualizuję posta.
Kolory, które posiadam, to 1, 3, 4, 5, 6, 7, 8. Pewnie miałam dostać również nr2, ale zamiast niego dostałam drugą szminkę o nr.3. Myślałam, że może (a nóż widelec) różnią się lekko odcieniem, ale nie. Są takie same, więc mogę jedną oddać w rozdaniu jeżeli chcecie (jest tylko smyrnięta na potrzeby swatcha na ręku).Co mogę o nich powiedzieć? Na pewno, że są bardzo miękkie, lekko suną po ustach, nawilżają usta i mają względną pigmentację. Dlaczego względną? Niektóre kolory nakładają się bardzo nierówno i trzeba troszkę się namęczyć. Nie są to szminki z typu moich ulubionych, ale też nie są bublem.

Ich trwałość to maksymalnie godzina, nie wytrzymują jedzenia ani picia. Ich plusem zdecydowanie jest to, że bardzo silnie nawilżają usta, lekko się nakładają, nie wychodzą poza kontur ust i nie "topią się" jak wazelina. Nie trzeba ich ostrzyć, bo są automatyczne, wykręcane z dołu.


Czy polecam? I tak i nie, ale nie kupiłabym ich po raz drugi aby uzupełnić zapas, raczej ich brak byłby dla mnie neutralną wiadomością. Nadają się na tak zwane "szybko, bo się spóźnię", nie na wielkie wyjścia. Do sklepu idealnie. Według producenta są wodoodporne, niestety ale to nie prawda i kogoś poniosła fantazja.

Ich cena : 2.20$
Dostępność : KLIK


Możecie użyć także mojego kodu rabatowego, który uprawni Was do 10% zniżki na całe zakupy w dziale Makeup & Beauty : SWATG10