Paletka "Go to Heaven" - I heart Makeup (Makeup Revolution) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Paletka "Go to Heaven" - I heart Makeup (Makeup Revolution)

Udostępnij ten post


Dziś przychodzę do Was z recenzją i swatchami paletki firmy I Heart Makeup (Makeup Revolution) o nazwie Go to Heaven. Jest to jedna z kilku paletek z tej serii i najbardziej uniwersalna moim zdaniem. Z tej serii dostępne są jeszcze: Go to Hell, Go to the City, Go to Palette i nie jestem pewna czy jeszcze jakieś.




Gdy ją kupowałam, nie miałam pojęcia, że paletka jest aż takich rozmiarów. Opakowanie jest wielkie, a ja myślałam że to małe kółeczko z cieniami. Szczerze powiedziawszy mimo swych gabarytów jest bardzo poręczna. Wkurza mnie tylko trochę rozmieszczenie cieni, ale jest to do zniesienia.

W paletce mamy 19 cieni, z czego 7 jest matowych, a 12 metalicznych. Cała paletka jest zachowana w odcieniach brązów, różowego złota, złota, lekkich fioletów i cielistych cieni. Pięknie się komponuje z innymi cieniami, nie ma problemu by łączyć kolory.
Cienie są miękkie, świetnie się blendują i nie znikają na powiece. Bardzo długo się utrzymują nawet bez bazy na oczach.
Bardzo ją lubię używać na klientkach do ślubnych i dziennych makijaży, jest bardzo uniwersalna, a kobiety które na codzień nie malują się mocno z pewnością ją pokochają, ja totalnie przepadłam, mimo że jak wiecie, moje ulubione makijaże nie są typowo dzienne.

Możemy nią wyczarować zarówno koktajlowy, dzienny, ślubny jak i wieczorowy makijaż. I to wszystko dzięki jednej paletce, więc jeżeli cenicie sobie ograniczenie miejsca, paletek i lubicie mieć wszystko w jednym miejscu, to nie ma co się zastanawiać.
Paletka kosztuje chyba nie całe 20zł, więc warto !

Kupiłam też drugą paletkę - dla Was i właśnie z nią chcę zrobić rozdanie, ale warunki moje znacie, na fanpage musi wybić magiczna liczba i właśnie wtedy wystartuje rozdanie. to od Was zależy jak szybko się to stanie.