Playskool - Mobilny Jamniczek | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Playskool - Mobilny Jamniczek

Udostępnij ten post


Wybór zabawki dla dziecka to wbrew pozorom nie lada wyzwanie, szczególnie gdy już jest ciekawe świata i coraz więcej wiedzy pochłania. Skupiamy się wtedy aby były jak najbardziej kreatywne i edukacyjne.Mobilny Jamniczek firmy Playskool otrzymałam w ramach kampanii Streetcom. Jamniczek jest przeznaczony od 9 do 36 miesięcy. Karina ma 3 latka, ale niezwykle się ucieszyła, gdy go dostała. Od razu rozpoczęła poznawanie "co i jak". Jak się okazało, nie miała większego problemu  odgadnięciem jego funkcji. Jedyny problem, który ją napotkał, to aby Jamniczka złożyć z powrotem przez zatrzaski ale jak się okazało po przypatrzeniu się jest to nie bez powodu, a ze względów bezpieczeństwa - dziecko nie przytrzaśnie palców.

W paczce Ambasadorskiej Streetcom znalazłam:
- Mobilnego Jamniczka
- 12 ulotek do rozdania
- 3 mini pojazdy

Jamniczek jest przyjazny, wzbudza zaufanie i jest po prostu uroczy i miły dla oka zarówno dla rodzica jak i dla dziecka. Dziecko uczy się liczenia dzięki zwierzakom w pokrętle, ćwiczy motorykę wzrokowo-ruchową dzięki suwakom i guzikom i przede wszystkim świetnie się przy tym bawi.
Jamniczka można zabrać wszędzie. Na spacer, do wózka (dzięki paskom można go wszędzie zawiesić), na plac zabaw  lub tak jak moja córka również z nim śpi i przed zaśnięciem lubi jeszcze się pobawić.

 Mini pojazdy rozeszły mi się w mig, ale nie dziwi mnie to wcale bo są równie urocze jak Jamniczek. W mojej paczce znalazł się prześliczny lew, żółwik oraz piesek. Sami przyznajcie, że są piękne!

To kolejna kampania z której jestem zadowolona (moja córka również). Nie żałuję, że mogłam w niej uczestniczyć, bo Karina zdobyła nowego przyjaciela i prawie się z nim nie rozstaje.


Jeżeli także chcecie uczestniczyć w kampaniach Streetcom, to zapraszam Was do rejestracji niżej.