Unboxing - paczka Ambasadorska REKOMENDUJ.TO - Tchibo Cafissimo | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Unboxing - paczka Ambasadorska REKOMENDUJ.TO - Tchibo Cafissimo

Udostępnij ten post


Czy dziś jest gwiazdka? Musi być! Kilka dni temu, dowiedziałam się, że zostałam Ambasadorką kampanii Tchibo Cafissimo. Moje szczęście było ogromne, gdy dziś przyszła paczka, to podskoczyłam z radości. Cieszę się jak dzieciak w Boże Narodzenie!
W tej chwili post jedynie z otwarciem paczki, pierwsza kawka za mną, ale po dokładnych testach, będzie recenzja ekspresu, oraz kapsułek. Wiem, że się przyda osobom, które wahają się, przed kupnem ekspresu na kapsułki. 


Paczka jest naprawdę spora, nie spodziewałam się tylu kapsułek do testowania! Niektóre kapsułki już znam, ponieważ moja mama posiada ekspres kapsułkowy Tchibo, wersja Classic z dyszą parową. Jestem ciekawa bardzo, pozostałych smaków. Być może, w końcu i mój mąż się do takiej przekona? 


W paczce dostałam (chyba) wszystkie rodzaje kaw, jakie są dostępne w sklepie Tchibo. Na pewno dokupię sobie jeszcze herbaty, gdy dojdzie moja karta Tchibo, niestety ostatnio nie mogłam z powodów osobistych jej odebrać w sklepie, więc ją zamówiłam do domu. Ewentualnie będę zamawiać na spółkę z mamą, na jej konto, by zbierać razem ziarenka. A teraz ekspres. Ekspres, który mam, to PURE w kolorze czarnym. 

Ekspres jest smukły, elegancki i funkcjonalny. Za wiele jeszcze o nim nie mogę powiedzieć, ale już wiem, że to będzie przyjaźń na wiele lat. 

Do paczki dołączona była także umowa, którą musiałam podpisać u kuriera. Instrukcja obsługi oraz ulotki dotyczące kampanii. Mam też dla Was mega prezent! Jest to kod zniżkowy na zakup ekspresu, uprawniający do 40% zniżki !!! Aż 40% zniżki, na zakup ekspresu! Czy to nie jest super? Kod znajdziecie na zdjęciu niżej.
Was zachęcam do skorzystania ze zniżki, a ja lecę testować ze znajomymi i rodziną ekspres oraz kapsułki. Pierwsza kawa za mną, z kapsułką Rich Aroma.

Strona, gdzie możecie wykorzystać kupon ze zniżką 40% oraz wybrać ekspres, jest dostępna pod tym linkiem: