BLING - hybrydy z Aliexpress (10,37,69) | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

BLING - hybrydy z Aliexpress (10,37,69)

Udostępnij ten post


W ostatnim poście o mini zakupach z Aliexpress pokazywałam Ci te hybrydy, ale przyszły do mnie o wiele szybciej. W tym poście chciałabym Ci pokazać, jak wyglądają na paznokciach i powiedzieć o nich kilka słów.


Zacznę od tego, że paczka doszła do mnie w nie cały miesiąc. Butelki są małe, ale ich pojemność to 6ml. Tylko mililitr różnicy niż Semilac a butelki znacząco mniejsze. Są szklane, więc trzeba uważać. 

Lakiery są tak samo gęste, jak Semilac, czy NeoNail, pędzelek jest dość mały, ale bardzo precyzyjny i przyznam, że chyba wygodniej mi się takim maluje, mimo że przez to wydobywam mniej produktu.
Czuję, że jeszcze zamówię kilka. Za jedną buteleczkę dałam 5,40 zł i jestem bardzo zadowolona z użytkowania ich. Kolory pięknie kryją już po pierwszej warstwie. 

W lampie, którą ja posiadam (LED 36W), utwardzam je na 120sec (to najniższy tryb, jaki mam). Wiem, że na 60sec także by się utwardziły. Świetnie współpracują z topem i bazą Semilac.

A teraz to, co nimi wyczarowałam. Wybaczcie to połączenie, ale chciałam je pokazać jakoś na jednej dłoni, więc obmyślałam co zrobić i wyszło mi właśnie coś takiego. Dodatkowo na środkowym palcu użyłam NeoNail Aurora Glow.