Jak wstawić widget z makeuper.pl do posta? | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Jak wstawić widget z makeuper.pl do posta?

Udostępnij ten post


Od jakiegoś czasu dostaję zapytania odnośnie do portalu MAKEUPER.PL, o którym pisałam już jakiś czas temu — tutaj odsyłam do tamtego posta. Najczęstszym pytaniem jest „Jak mam dodać taki widget pod recenzją jak Ty, aby mieć plusy i minusy produktu/wyeksponować makijaż/paznokcie".

W dzisiejszym poście mam nadzieję, pomogę rozwiać te wątpliwości i ułatwię Ci korzystanie z portalu (który serdecznie polecam!).

Na początku, konieczne jest zarejestrowanie się na portalu i umieszczenie tam swojej recenzji, makijażu, czy też paznokci, wraz ze zdjęciami, tak samo, jak na blogu (nie musisz kopiować całej recenzji, wystarczy, że napiszesz kilka słów, w dole możesz dodać link do recenzji z bloga).

Po opublikowaniu pracy bądź recenzji na portalu wchodzimy w ten post i szukamy po lewej „dodaj widget". (Uwaga: Możemy dodać widget także całego swojego profilu, gdy wejdziemy w profil i klikniemy dodaj widget! Zasada ta sama).Następnie pojawi nam się okienko wyboru, musisz wybrać „w treści". I wybierasz odpowiedni widget, który Ci pasuje, na ten przykład okazanie plusów i minusów produktu.

Wybierz ustawienia wielkości oraz co ma się stać na blogu po kliknięciu widgetu przez czytelnika.
Klikasz „udostępnij” i ukaże Ci się kod, który musisz wkleić w HTML posta. (na podglądzie posta widget nie będzie widoczny, jest to zupełnie normalne).

Gotowy efekt na blogu (dwa widgety):To wszystko i aż wszystko, co musisz zrobić. Mam nadzieję, że pomogłam tym postem rozwiać wątpliwości, jeżeli masz jakieś pytania dotyczące portalu, napisz, proszę w komentarzu, postaram się pomóc.