Sweterek hybrydowy, czyli kolejne podejście akryl+hybryda. | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Sweterek hybrydowy, czyli kolejne podejście akryl+hybryda.

Udostępnij ten post


Jak już wcześniej wspominałam — nadal walczę nad kształtem u siebie. Chyba zaczynam się przekonywać do migdałów. Palce wyglądają jakoś szczuplej, a mi nawet wygodnie się z takimi pracuje. Zaczęłam troszkę eksperymentować ze zdobieniami, mimo że żadna ze mnie zdolniacha, talentem też obdarzona nie jestem.


Dziś jednak chciałabym Ci pokazać moje pierwsze w życiu zdobienie à la sweterek, zrobione hybrydą, tylko i wyłącznie. Napisze krótko, jak to zrobiłam, wybacz, nie pomyślałam, by zrobić instruktaż zdjęciami.

1. Jeżeli masz swoje naturalne, długie to zazdroszczę, ja niestety zapuścić nie potrafię, więc w tym momencie zrobiłam sobie przedłużenie akrylowe.

2. Nałożyłam bazę, utwardziłam, przemyłam cleanerem.

3. Następnie kolor, lampa, cleaner. I druga warstwa tak samo. 

4. Cienkim pędzelkiem, tym samym kolorem rysujemy wzorki sweterka i utrwalamy w lampie. 

5. Następnie na nie przemyty wzór nakładamy ponownie wzorek, zgodnie z poprzednim. Utrwalamy w lampie, polecam dłużej niż zwykle kolor — ja włożyłam na 180 sek. W 36W. Dzięki temu wzór będzie wypukły.

6. Paznokcie, na których nie ma sweterka, malujemy zwykłym topem, te ze sweterkiem matowym topem, ja akurat nie mam matowego, wiec postanowiłam pomalować topem i lekko zwilżonym cleanerem wacikiem lekko przemyłam. Utrwalamy i cieszymy się efektem.

A oto co mi wyszło.