Wishlista Gamiss #1 | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Wishlista Gamiss #1

Udostępnij ten post


Tym razem przychodzę z kolejną wishlist, ale z innego sklepu - Gamis.com, mam wrażenie, że nawet tańszego jeżeli chodzi o ciuchy, czy buty. Wybrałam kilka rzeczy i mam nadzieję, że będę z nich zadowolona, bo bardzo na to liczę szczerze mówiąc. Rzeczy wybierałam starannie dla mnie i starszej córki.Prześliczna sukieneczka w kropki, zegarek i kolczyki są dla mojej starszej córki. Zegarek bardzo jej się przyda, kolczyki dodadzą uroku (i szczęście :P), a sukienka podkreśli dziewczęcy urok.

KLIK SUKIENKA  / KLIK KOLCZYKI / KLIK ZEGAREK 

Buty będą mi idealnie pasować i do sukienki i do jeansów, spodobały mi się, a ja nie mam żadnych takich użytecznych szpilek na mniejszym obcasie.
I oczywiście już kultowe perły, kocham. Wszak moje imię wywodzi się z perły. Taki zestaw będzie pięknie wyglądać do sukienki na komunię mojej córki.Kimże bym była, nie myśląc o swojej pasji? Musiałam Bardzo zaciekawił mnie osuszacz do pędzli - może w końcu skończy się katorga trzymania pędzli na płasko. Pomyślałam też o tym, gdy maluję klientki, nie będę musiała odkładać pędzla na stół, tylko na stojaczek, dzięki temu pędzle będą bezpieczne.

KLIK SUSZARKA DO PĘDZLI / KLIK STOJAK DO PĘDZLI 
Co myślicie o takich propozycjach ?

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz

Zastrzegam sobie prawo do usuwania obraźliwych komentarzy oraz spamu.
Przeglądając mojego bloga ,pamiętaj, że robisz to dobrowolnie.