HAUL z BornPrettyStore | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

HAUL z BornPrettyStore

Udostępnij ten post


Cześć, dziś witam Was postem z Haulem ze sklepu BornPrettyStore po długim czasie. Dlaczego długim? A to dlatego, że paczka szła do mnie — jak nigdy pół roku. 


To zdecydowanie najdłuższy okres oczekiwania z tego sklepu (ale też innych chińskich!), jaki do tej pory miałam. Zazwyczaj było to maksymalnie trzy miesiące, ale teraz to przesadzili i jestem,
 delikatnie mówiąc, tym faktem lekko zawiedziona.

Pokaże więc Ci, co do mnie w końcu przyszło. Wybrałam tym razem, głównie akcesoria do paznokci, bo stwierdziłam, że czas sprawdzić coś innego z ich sklepu.


Wzorniki, bo tych najbardziej mi brakuje. Szczerze mówiąc, są bardzo dobre, ale umiejscowienie ich wszystkich na tej śrubce jest upierdliwe, są wtedy bardzo ściśnięte. Stwierdziłam więc, że znajdę sobie drugą, lub wezmę na jakiś sznurek, bo ta śrubka jest kompletnie bez sensu. Same tipsy są bardzo fajne.

Cena : 0,99$ - klik 


Następny gadżet, którego mi brakowało to kredki woskowe, do nakładania dodatków, takich jak cyrkonie. W zestawie są dwie, więc na bardzo długo mi posłużą. Od teraz aplikacja dodatków na paznokciach jest o wiele łatwiejsza. 

Cena : 0,99$ - klik 


Kim bym była, gdybym nie zamówiła naklejek z motywem przewodnim bloga? No kim? No nie byłabym przecież sobą, to pewne. Oczekujcie zatem niedługo stylizacji paznokci, właśnie z tymi naklejkami!

Cena: 1,99$ - klik 
Cena: 1,29$ - klik
Sondy, tych też nie miałam. W zestawie jest pięć sztuk o różnych wielkościach, dzięki temu będę mogła więcej wyczarować własnymi rękami. 

Cena : 2,99$ - klikTo jest coś, co było ostatnio wielkim trendem, ja jak już mówiłam, czekałam na tę paczkę bardzo długo, więc takim szałem już silikonowa gąbka nie jest. Nie mniej, jednak gdy ją przetestuję — dam Ci znać, jak się u mnie sprawdziła.

Cena: 1,99$ - klikTo już wszystko z zamówienia z tego sklepu — daj mi znać w komentarzu czy jesteś zainteresowana recenzją tych rzeczy i której najbardziej. Mnie najbardziej intryguje ta śmieszna gąbeczka silikonowa, mam wrażenie, że będzie zabawnie, bo przypomina mi to silikon wypełniający do biustonoszy.