Podziękuj rodzicom, uwieczniając chwile - Printu, fotoksiążka | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Podziękuj rodzicom, uwieczniając chwile - Printu, fotoksiążka

Udostępnij ten post


Rodzice — to osoby, które swoje całe serce wkładają w wychowanie już od poczęcia. To oni patrzą na to, jak dorastamy, stawiamy pierwsze kroki. To oni są naszą podporą, gdy upadamy i skrzydłami, gdy pniemy się w górę. Nie zawsze umiemy im udowadniać na co dzień, jak bardzo ich kochamy.


Razem z bratem stwierdziliśmy, że bardzo miło, byłoby odświeżyć stare zdjęcia i połączyć je z nowymi, w ten sposób przypomnimy rodzicom, jak wiele dla nas zrobili i że to dzięki nim jesteśmy takimi ludźmi, jakimi jesteśmy. Wierzymy w to, że dobrze nas wychowali, chociaż nie było to proste zadanie. W ten sposób chcemy złożyć podziękowania dla rodziców

Nasi rodzice mają niedługo rocznicę ślubu i właśnie z tej okazji powstała fotoksiążka, którą wykonałam na stronie Printu. Przy okazji wspomnę, że tworzenie tej fotoksiążki, było bardzo proste i intuicyjne, a mnogość wyboru dodatków, od teł, po fonty napisów, sprawiły, że tworzyłam ją z wielką przyjemnością.
Och, jak dobrze było jeszcze raz przejrzeć zdjęcia z dzieciństwa, uwielbiam wracać do tych chwil. Nie mogę powiedzieć, że miałam złe dzieciństwo, bo było cudowne, mimo problemów, które czyhały na nas co krok i przeciwnościom losu, które zdarzają się każdemu. Tak — miałam dobre dzieciństwo, a dziś możemy z bratem nazwać rodziców przyjaciółmi i jest to najpiękniejsze, co mogło nas spotkać.

Jestem pewna, że nasi rodzice będą tą fotoksiążką zachwyceni. Uwieczniliśmy wszystkie nasze zdjęcia z dzieciństwa, ale także ślubne rodziców i całą naszą rodzinkę w dzisiejszych już czasach, łącznie z wnukami. 

Już widzę oczami wyobraźni, tę piękną chwilę przekazania fotoksiążki oraz wspólne oglądanie przy kawie i herbacie. Wspominanie tamtych chwil i pełne łez oczy, nasze i naszych rodziców.

Z technicznych informacji napiszę, że wybrałam książkę z twardą, matową okładką o wymiarach 30x30cm - więc jest duża. Zdjęcia są naprawdę świetnej jakości, kolory pięknie żywe. Nawet zdjęcia, które wykonaliśmy "zdjęcie od zdjęcia", czyli po prostu zrobione zdjęcie aparatem starego zdjęcia (wierzę, że wiesz o co mi chodzi) - wyszły genialnie! Jestem bardzo zadowolona! 

Zamówiłam także fotoksiążkę sobie do domu, dla nas, z naszymi zdjęciami i także jestem bardzo zadowolona, chociaż dla nas wzięłam mniejszą wersję - wymiary 25x20cm.


Jestem pewna, że to nie ostatnia fotoksiążka zamówiona na Printu, jakość jest wręcz rewelacyjna i szczerze, nie spodziewałam się tego, biorąc pod uwagę, że niektóre przesłane zdjęcia były kiepskiej jakości lub bardzo stare i małej rozdzielczości.

Szczerze uważam, że to świetna propozycja, jeżeli chodzi o upominki dla rodziców z każdej okazji, nie tylko na rocznice ślubu, ale po prostu - od tak. 


Korzystając z okazji, mam dla Was kod zniżkowy -44% !! na zakup takich fotoksiążek w sklepie Printu. Czy to nie super okazja, by stworzyć własną książkę? Nie ma na co czekać. Jedyne co musisz zrobić to wejść na tę stronę:  

I postępować zgodnie ze wskazówkami. Wystarczy wpisać swoje imię, adres e-mail i kod zostanie do Was przesłany, na podany adres mailowy. Miłych zakupów !!