Rimmel - Brow This Way i Scandaleyes Bold | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Rimmel - Brow This Way i Scandaleyes Bold

Udostępnij ten post


Cześć ! Dziś przychodzę z dwoma dość ciekawymi produktami, które przez już jakiś czas testuję, recenzja miała być szybciej, ale stwierdziłam, że dam im jeszcze trochę czasu, aby dokładnie opowiedzieć, czy warto zainwestować w kupno tych dwóch gagatków.


A więc po kolei. Firma stosunkowo nie dawno wypuściła na rynek te dwa produkty, o których dziś mowa. Z początku do obu byłam specyficznie nastawiona i nie bezpodstawnie.  Ale o tym przekonasz się czytając dalej, moja droga czytelniczko. SCANDALEYES BOLD - WODOODPORNY EYELINER

Ten eyeliner ma cos w sobie. Zdecydowanie. Niestety nie jest to jednak wodoodporność albo ja mam jakąś wadliwą partię i po prostu bez problemu się zmywa, a nie taki był zamiar producenta, prawda? 
Druga sprawa to to, że bardzo, ale to bardzo nie rozumiem zakończenia tego eyelinera, naprawdę. Nie wiem, jakim sposobem lub jak bardzo należy być „PRO”, aby zrobić sobie kreskę kulką. Ja nie umiem i to się chyba nie zmieni. Może gdyby byłaby sztywna, a nie giętka jak mała dżdżownica, to byłoby nawet okej.
Z plusów, które zauważyłam to bardzo żywa czerń, intensywna i piękna, urzekająca wręcz i byłby moim numerem jeden, gdyby nie ta fatalna końcówka.

Jeżeli jednak czymś Cię zauroczył, możesz go kupić w DrogeriaEstrella za jedyne 17,99zł. 
Puder do brwi Brow This Way 003 Dark Brown
Do tego produktu żywiłam największe nadzieje. Niestety znowuż końcówka jest tak zła, że nie da się precyzyjnie podkreślić brwi, niestety nie uchwyciłam tego na zdjęciach i dopiero podczas pisania recenzji się zorientowałam, trudno więc. 

Jednakże! Kolor bardzo mi pasuje, a sam puder jest po prostu super, dobrze wypełnia brwi i trzyma się do zmazania makijażu. Ja używam go w ten sposób, że nakładam na ulubiony pędzelek i wtedy wyrysowuję brwi, ewentualnie dopełniam załączoną pacynką. 

To jednak nie wszystko, kolor tego pudru do brwi, idealnie sprawdza się także na powiece jako cień, albo jako delikatna, brązowa kreska na powiece. Wygląda to naprawdę bardzo dobrze. Na powiece bez problemu blenduje się z innymi cieniami i nie zanika. To mój zdecydowany hit w tym roku, jeżeli chodzi o brwi. 

Możesz go zakupić w DrogeriiEstrella za 17,99zł. Puder ten występuje w kilku odcieniach. Oba produkty mają w sobie coś fajnego, ale tylko Brow This Way mnie zauroczył, mimo pacynki, która kompletnie nie jest użyteczna dla mnie. Na szczęście nie jest to problemem jak w przypadku eyelinera. 

Czy mogę polecić? Myślę, że tak, ale, jak nie masz cierpliwości i odrobiny wprawy, może być trudno, Zdecydowanie nie są to kosmetyki do nauki malowania.