Kępki rzęs z węzłem by Magda Pieczonka, Lovenue | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Kępki rzęs z węzłem by Magda Pieczonka, Lovenue

Udostępnij ten postKtóra z nas nie marzy o pięknych, długich rzęsach, najlepiej takich do nieba? Niech pierwsza rzuci maskarą! To chyba jasne, że kobiety swymi rzęsami podbijają świat. Oczywiście są różne metody, na przedłużenie lub pielęgnację ich. Niestety produkty, które są na przyrost długości, są niekiedy szkodliwe dla zdrowia i wzroku, a metody przedłużania na dłuższy okres są bardzo kosztowne i umówmy się roboczo — nie każdą z nas stać na to, by takie zabiegi wykonywać co 2 lub 3 tygodnie.


Na szczęście na rynku dostępne są inne metody, aby nasze rzęsy podbiły świat, jedną z tych metod est właśnie doklejanie rzęs. Dostępne są trzy warianty. Całe rzęsy, połówki i kępki. Dziś o tych ostatnich właśnie. Kiedyś, gdy zaczynałam swoją przygodę z wizażem, nie mogłam się do nich przekonać, jako jedyną i słuszną metodę uważałam tylko rzęsy całe, a to dlatego, że moje rzęsy są mizerne i w sumie byłam niedoświadczona.Gdy już wkroczyłam na ścieżkę rzęs, już nie umiem z niej zejść. Coraz częściej wybieram kępki, niżeli całe rzęsy, ponieważ jest coraz więcej wariantów i można je dopasować tak, by wyglądały bardzo naturalnie. 

Kępki by Magda Pieczonka, ze sklepu Lovenue mam w dwóch wersjach z węzłem - po 10 włosków oraz 20 włosków. Jak widzisz na zdjęciach powyżej. 

W pierwszym opakowaniu mamy cztery długości, które idealnie sprawdzą się dla osób, które potrzebują bardzo naturalnego looku i przy tym zaznaczyć je tak, by były widoczne, ale mając wszystko pod ręką, po 10 włosków. W drugim pudełku mam kępki jednej długości, ale za to po 20 włosków, które dają "mega look".


Pierwszy zestaw zawiera po 14 szt. każdej długości, po 10 włosków:

- Flare Long Black (15mm)

- Flare Medium Black (13mm)

- Flare Short Black (10mm)

- Flare X-Short Black (8mm)


Drugie opakowanie zawiera 56szt. kępek w jednej długości, po 20 włosków:

- Ultra Long Black (15mm)
Co muszę o nich powiedzieć, to na pewno to, że wyglądają bardzo naturalnie, a ich aplikacja jest łatwa i przyjemna. Ich włoski są delikatne i bardzo zbliżone do naturalnych, nie dają blasku plastikowego, dzięki czemu wyglądają jak nasze, naturalne rzęsy. Zachowują się bardzo plastycznie i można je układać według upodobań. Dzięki odpowiedniemu rozstawowi włosków wyglądają bardzo ładnie. I przede wszystkim — są wodoodporne, szczególnie polecam na wesela i większe wyjścia. Moje klientki, jak także i ja — jesteśmy zachwycone.


Rzęsy są bardzo lekkie i nie dają uczucia ciężkości na oczach, czego osobiście nie lubię i myślę, że żadna kobieta nosząca rzęsy tego nie lubi. Nie czuć ich w ogóle i dzięki temu, można się w nich zakochać. 

A teraz efekt przy użyciu w przeliczeniu na jedno oko:
- 3 szt. Ultra Long Black
- 2 szt. Flare Medium BlackOsobiście jestem z ich użytkowania bardzo zadowolona i bardzo polecam każdej kobiecie, która uwielbia mieć piękne rzęsy, robiąc sobie makijaż, polecam również wizażystkom, gdyż ich aplikacja to sama przyjemność.

Pierwszy zestaw kosztuje: 18 zł, a link do nich TUTAJ.

Drugi zestaw kosztuje: 15,50 zł, a link do nich TUTAJ.