Regulamin: Rozgwiazda miesiąca | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Regulamin: Rozgwiazda miesiąca

Udostępnij ten post

Kochane Rozgwiazdy! Jako że od stycznia trwa liczenie Waszej aktywności, postanowiłam, że ustanowię regulamin, aby nie było wątpliwości i żadnych niedomówień oraz zdziwienia na koniec miesiąca, jeżeli ktoś, mimo pierwszego miejsca, nagrody nie dostanie.

1) Rozgwiazda miesiąca, to inaczej top fan danego miesiąca. Nazwa pochodzi od tego, że to blog morski, a Wy, drogie czytelniczki jesteście moimi rozgwiazdami. 

2) Punktów nie przyznaję za:

- spam (niewartościowe komentarze np. same emotikonki, nagłe lajkowanie i komentowanie postów)

- wiadomości prywatne przesyłane na prv.

3) Punkty przyznawane są za:

- wartościowe komentarze

- lajkowanie postów

- udostępnianie postów

- zapraszanie znajomych

- aktywność na blogu (komentarze)

- aktywność na Instagram (obserwowanie, lajkowanie i komentowanie)

- aktywność na YouTube (subskrypcje, łapki i komentarze)

- wstawianie postów w sekcji „posty gości”

4) Nie będę akceptować spamów, a takie osoby będą wpisywane do mojej czarnej listy i będą miały tak zwanego „shadowbana”, który zdyskwalifikuje takie osoby na 3 miesiące z brania udziału o nagrody, nawet w konkursach. 

5) Osoby, które wygrały w poprzednim miesiącu, nie będą mogły otrzymać nagrody za aktywność w następnym, aby inne osoby także miały szansę. Nie mniej jednak będą brane pod uwagę np. w konkursach. 

6) Aplikacja Top Fan na facebooku, jest tylko narzędziem, który pomoże mi w wyborze, ułatwi mi to pracę przy wyborze. Jednakże doliczana jeszcze będzie aktywność z Instagram, bloga oraz YT.

7) Nagrody będą wysyłane w ciągu tygodnia od otrzymania danych adresowych zwycięzcy. Zwycięzca ma 3 dni na przesłanie danych adresowych. Po tym czasie nagroda przepada i nie dostaje jej nikt inny, zostaje przeniesiona na kolejny miesiąc. 

8) Osoby, które pod tym postem (lub przy udostępnieniu go na fanpage) nie zaakceptują regulaminu, również nie będą brane pod uwagę.  Oznacza to, brak zgody na udział w konkursie.

9) Poniżej będzie udostępniana lista osób, które nie będą brane pod uwagę, gdy tylko zauważę spam. 

CZARNA LISTA SPAMERÓW :

- Ula Gryniewicz, w ciągu chwili kilkanaście aktywności. Niestety ta Pani ma shadowbana na 3 mc. Od dnia 4.02 do 4.05.