Najlepszy prezent na Dzień Matki? Tylko wspomnienia! | Marine Ladies - blog beauty i lifestyle

Najlepszy prezent na Dzień Matki? Tylko wspomnienia!

Udostępnij ten postDzień Matki jest chyba najpiękniejszym dniem, jaki może być. Jest pełen emocji, wzruszeń, pełnym empatii i wspomnień. Niestety nie dla każdego, lecz ci, co swą mamę jeszcze mogą przytulić — mają niesamowite szczęście! Mama, jedyna istota na ziemi, która kocha Cię bezwarunkowo, za nic i za wszystko. Jej miłości nie można zmierzyć, nie ma ani początku, ani końca. Co roku staję przed wyzwaniem, jaki prezent na Dzień Mamy mogę ofiarować. Za każdym razem widzę jej radość, gdy nie jest to nic cennego, a bardziej od serca. Nie pieniądze są tutaj ważne, ważne są wspomnienia, ważna jest pamięć i to, co trzymamy w sercu — nie w portfelu. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że fotoksiążka ze wspomnieniami, starymi zdjęciami i różnymi podpisami będzie najwspanialszym prezentem.Już wcześniej wspominałam Wam o takiej fotoksiążce, którą stworzyłam wraz z pomocą brata, był to prezent na rocznicę ślubu rodziców, ale taki album jest także idealny jako prezent dla mamy na urodziny, ale nie zapominajmy także o tatusiach — oni także się ucieszą i uronią łezkę szczęścia. 

Jeżeli chodzi o wykonanie takiej fotoksiążki, to jest to naprawdę dziecinnie proste, dzięki bardzo intuicyjnym interfejsie. Szablon możesz wybrać taki, jaki aktualnie Ci odpowiada, zmieniać miejsca i rozmieszczenie zdjęć, dodawać lub odejmować strony. Zdjęcia możesz dodać z komputera, z chmury, czy nawet z Facebooka

Bardzo prosta obsługa i szybka wysyłka. Jako że okładka jest twarda, a kartki bardzo wytrzymałe, masz pewność, że fotoksiążka przetrzyma więcej lat, niżeli wydrukowane zdjęcia u fotografa. Takie pojedyncze zdjęcia lubią się gubić, a w takiej książce jest to niemożliwe. Będę także planować prezent dla mamy na święta (chociaż jest jeszcze wiele czasu) i chyba również zaaranżuję zdjęcia specjalnie na tę sytuację.


Aloha!